Sepetinizde ürün yok.
Sepete git

Online Eğitim


Online eğitim nedir ?


Online eğitim, gelişen bilgisayar teknolojisi ve iletişim ağlarının sunduğu yeni bir olanaktır. İnternet ağları üzerinden işleyen online eğitim sistemleri, bilgilenme ihtiyacını, her yaş ve düzey için, zaman ve mekandan bağımsız bir biçimde gerçekleştirebilmeye olanak verir.

Bu çerçevede, MacroCert Online Eğitim ve Sertifikalandırma Merkezi, veritabanında bulunan metin ve fotoğraf parçacıkları ile pdf içeriğe bağlı olarak yine veritabanında bulunan eğitimlere kullanıcıların erişmesini ve sınava girerek İngiltere akreditasyonlu belge almaya hak kazanmalarını amaçlamaktadır.

Diğer online eğitim sistemleri gibi, sistemin en önemli özelliği, eğitime katılan kursiyerin, eğitimini bilgisayar, tablet, telefon ya da benzeri diğer mobil cihazlardan alabilmesine olanak vermesidir. Eğitim sistemine kabul edilen öğrenci kendisine sunulan içeriği okuyarak, sonunda kendisine sunulan testleri yanıtlar ve geçer not alması durumunda da bu eğitimi tamamlar ve akreditasyonlu belge almaya hak kazanır.

Bu sebepten, online eğitime katılacak kursiyerler için temel ihtiyaç, internet erişimi sağlayacak kadar temel bilgisayar bilgisi ile internete erişebilecekleri bir donanımdır. Ülkemizde internet erişimi olan herhangi bir yerden, evden, işyerinden, internet cafeden… istenildiği saatte bu eğitimlere katılmaları mümkündür.

Kursiyerlerin, MacroCert Online Eğitim ve Sertifikalandırma Merkezinden alacakları tüm sertifikalar WAS - World Accreditation Services tarafından akredite edilmektedir.

Alınan sertifikaların geçerlilikleri üzerinde bulunan kare barkod ya da sertifika numarası ile yine macrocert.com üzerinden sorgulanabilmekte ve sertifika sahibi ile ilgili bilgilere buradan ulaşılabilmektedir.

Online Eğitim

Hakkımızda

BKM; kurulduğu günden itibaren yönetim sistemleri ve eğitim sektörlerinde çeşitli alanlarda hizmet göstermiş olup, 2013 yılbaşı itibariyle belgelendirme hizmeti vermeye başlamıştır. 2013 yılının sonlarında Londra (U.K.) merkezli olan WAS' a (Dünya Akreditasyon Hizmetleri). Devamını Oku >>

Bize Ulaşın


Biz Sizi Arayalım
Bilgi almak için aşağıdaki alanları doldurun ve gönderin.
Danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yapacaktır.
Ad Soyad:
Telefon:
Konu:
Güvenlik:
Online Eğitim Bilgi Hattı
Şifre Hatırlatma
Sistemde kayıtlı olan E-Posta adresini giriniz.
E-posta  
Giriş Yapın!
Yorum Yapabilmek İçin Üye Girşi Yapmalısınız.
E-Posta
Şifre
Şifremi Unuttum
0%