Sepetinizde ürün yok.
Sepete git

Hakkımızda


BKM; kurulduğu günden itibaren yönetim sistemleri ve eğitim sektörlerinde çeşitli alanlarda hizmet göstermiş olup, 2013 yılbaşı itibariyle belgelendirme hizmeti vermeye başlamıştır. 2013 yılının sonlarında Londra (U.K.) merkezli olan WAS' a (Dünya Akreditasyon Hizmetleri) müracaat ederek 2014 yılının başında yapılan denetimler neticesinde EN ISO/IEC 17024 Personel Belgelendirme Kuruluşu Akreditasyon Standardı ve EN ISO/IEC 17021 Sistem Belgelendirme Kuruluşu Akreditasyon Standartları çerçevesinde akredite edilmiş ve yayınlanmıştır.

Bu bağlamda BKM Ltd. nin düzenleyeceği ve üzerinde WAS ın logosunun bulunduğu tüm sertifikalar uluslararası geçerliliğe sahiptir.

MacroCert Online Eğitim ve Sertifikalandırma Merkezi, size özel hazırlanan onlarca Kişisel Gelişim ve Mesleki Eğitim Modülleri ile kendinizi, kariyerinizi ve CV' nizi güçlendirmeniz, kurslarda vaktinizi harcamadan internete ulaşabildiğiniz her yerden ve her cihazdan eğitim alabilmeniz için kurulmuştur. Bu nedenle eğitim veya iş hayatının yoğunluğu, ilgili eğitimlerin her an ve her yerde düzenlenmiyor oluşu, zaman ayıramama gibi konulardan dolayı katılamadığınız eğitimleri internet teknolojisi çerçevesinde ayağınıza getirdik.

Umarız ki hizmetlerimizden keyif alarak yeni ufuklar açmanızı, kendinize başta olmak üzere içinde bulunduğunuz topluluğa sağladığınız faydanın kat be kat fazlasını vermeniz için bizlerde size bir katkıda bulunabiliriz ve böylece misyonumuzun en önemli kısmını gerçekleştirmiş oluruz.

İyi Eğitimler...

BKM Uluslararası Belgelendirme
Eğitim Yazılım İç ve Dış Tic.
Ltd. Şti. Adına; Genel Müdür


MacroCert Online Eğitim ve Sertifikalandırma Merkezi, BKM Uluslararası Belgelendirme Eğitim Yazılım İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. nin tescilli markasıdır.

Online Eğitim

Hakkımızda

BKM; kurulduğu günden itibaren yönetim sistemleri ve eğitim sektörlerinde çeşitli alanlarda hizmet göstermiş olup, 2013 yılbaşı itibariyle belgelendirme hizmeti vermeye başlamıştır. 2013 yılının sonlarında Londra (U.K.) merkezli olan WAS' a (Dünya Akreditasyon Hizmetleri). Devamını Oku >>

Bize Ulaşın


Biz Sizi Arayalım
Bilgi almak için aşağıdaki alanları doldurun ve gönderin.
Danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yapacaktır.
Ad Soyad:
Telefon:
Konu:
Güvenlik:
Online Eğitim Bilgi Hattı
Şifre Hatırlatma
Sistemde kayıtlı olan E-Posta adresini giriniz.
E-posta  
Giriş Yapın!
Yorum Yapabilmek İçin Üye Girşi Yapmalısınız.
E-Posta
Şifre
Şifremi Unuttum
0%