Sepetinizde ürün yok.
Sepete git

Akreditasyon (Geçerlilik)


EN ISO/IEC 17024 Personel Belgelendirme Kuruluşu Akreditasyon Standardı; EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarları ve EN ISO/IEC 17021 Sistem Belgelendirme Kuruluşu Akreditasyon Standartları v.b. gibi sertifikasyon belgelendirme kuruluşlarının uygulamalarının güvenilir, tutarlı ve karşılaştırılabilir olmasını sağlayacak şartları belirlemektedir.

Şu anda 80’in üstünde ülkede yürürlükte olan EN ISO/IEC 17024 Personel Belgelendirme Kuruluşu Akreditasyon Standardının başlıca amacı, belgelendirme kuruluşlarının uyguladıkları belgelendirme programlarının ulusal düzeyde olduğu kadar uluslararası platformda da kabul edilebilir olmasını sağlamaktır.

Güvenilir bir personel belgelendirme hizmetinin en önemli göstergelerinden biri de akreditasyondur.

Bu bağlamda firmamız BKM Uluslararası Belgelendirme Eğitim Yazılım İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 2014 yılında Birleşik Krallık (UK) – Londra da bulunan WAS (World Accreditation Services) firmasından denetlenerek;
MacroCert markası adına online eğitimler için EN ISO/IEC 17024 standardı,
KingCert markası adına ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 22000 vb. yönetim sistemleri için EN ISO/IEC 17021 standardı üzerinden akredite edilmiştir.

Böylece kuruluşumuzun düzenlediği eğitimlere katılarak eğitim sonunda bulunan sınavdan geçer not almanız halinde eğitim sertifikanız uluslararası geçerliliğe sahip akreditasyonlu olarak tarafınıza ulaştırılacaktır.


World Accreditation Services

Online Eğitim

Hakkımızda

BKM; kurulduğu günden itibaren yönetim sistemleri ve eğitim sektörlerinde çeşitli alanlarda hizmet göstermiş olup, 2013 yılbaşı itibariyle belgelendirme hizmeti vermeye başlamıştır. 2013 yılının sonlarında Londra (U.K.) merkezli olan WAS' a (Dünya Akreditasyon Hizmetleri). Devamını Oku >>

Bize Ulaşın


Biz Sizi Arayalım
Bilgi almak için aşağıdaki alanları doldurun ve gönderin.
Danışmanlarımız en kısa sürede dönüş yapacaktır.
Ad Soyad:
Telefon:
Konu:
Güvenlik:
Online Eğitim Bilgi Hattı
Şifre Hatırlatma
Sistemde kayıtlı olan E-Posta adresini giriniz.
E-posta  
Giriş Yapın!
Yorum Yapabilmek İçin Üye Girşi Yapmalısınız.
E-Posta
Şifre
Şifremi Unuttum
0%